بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس

بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس

برخی از افراد که دچار ناهنجاری هایی در دندان و فک خود هستند و در کرج يا فرديس زندگی می کنند برای درمان به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس هستند تا با مراجعه به او ناهنجاری های دندان و فک خود را برطرف کنند.

این مشکل ارتودنسی می تواند انواع مختلفی داشته باشد و صحیح ترین انتخاب در این مورد این می باشد که فرد بر اساس نوع مشکل (و البته سن خود) به یک متخصص دندانپزشکی کودکان خوب ، بهترين متخصص ارتودنسی و جراح فک و صورت خوب در کرج يا فرديس مراجعه کند.

کلینیک ارتودنسی در کرج

برای حل مشکل فرد، بایستی مشكل ارتودنسی بر حسب نوع ناهنجارى موجود طبقه بندى شود و مراجعه كننده بر مبناى اين طبقه بندى تحت درمان ارتودنسى قرار گيرد.

همانطور که عنوان شد ارتودنسی باید در مجموعه ای انجام شود که با دارا بودن تمام متخصصین دندانپزشکی مرتبط با ارتودنسی همه انواع ارتودنسی را در بربگیرد.

کلینیک ارتودنسی دکتر اصلانی و دکتر حجازی تنها کلینیک تخصصی ارتودنسی کرج می باشد که در آن تمام متخصص های دندانپزشکی بصورت اختصاصی روی ارتودنسی فعالیت می کنند.

ارتودنسى در كودكان

اولين نوع مشكل ارتودنسى كه در اين طبقه بندى مورد بحث قرار مى گيرد مشكل ارتودنسى كودكان مى باشد.

اولین ویزیت ارتودنسی در سن ۷سالگی صورت می گیرد و هدف از انجام این ویزیت،تحت نظر گرفتن آن دسته از مشکلات ارتودنسی است که با افزایش سن، امکان تصحیح آنها از بین می رود.

در  اين کلینیک ارتودنسی کرج ، ارتودنسی دندان کودکان توسط دکتر ارتودنسی کودکان یعنی متخصص دندانپزشکی اطفال (دکتر ماندانا حجازی) به بهترین شکل انجام می شود. دکتر ماندانا حجازی بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان در کرج بوده و مدرس دانشگاه نیز می باشند.

این ارتودنسی در کودکان معمولاً توسط ارتودنسی متحرک (پلاک متحرک) انجام می شود.

پس از تحت نظر گرفتن فرد و انجام ارتودنسی اطفال توسط متخصص ارتودنسی کودکان ، دیگر مشکل ارتودنسی حادی باقی نخواهد ماند تا با افزایش سن امکان درمان آن از بین برود.

لازم به ذكر است دکتر ماندانا حجازی به همراه دکتر فرزین اصلانی در این زمینه کتابی جامع را به نام ( دستگاه های متحرک و نگهدارنده های ارتودنسی ) ترجمه نموده اند که برای دانشجویان دندانپزشکی قابل استفاده می باشد.

 

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج و فرديس

 

ارتودنسى نوجوانان و ارتودنسى در سنين بالا

پس از تکمیل ارتودنسی اطفال نوبت به حل مشکلات نامرتبی دندان ها می رسد که بایستی توسط ارتودنسی ثابت انجام شود. در این مرحله فرد بایستی به یک متخصص ارتودنسی خوب ارجاع شود.

دکتر فرزین اصلانی بهترین متخصص ارتودنسی کرج و مدرس دانشگاه در این کلینیک تخصصی ارتودنسی در کرج مسِئول انجام این ارتودنسی نوجوانان و ارتودنسی در سنین بالا می باشند.

در كنار تجربه بالاى اين دكتر ارتودنسى ،طراحى آرامش بخش محيط درمانى،مجهز بودن اين كلينيك ارتودنسى ، استريليزاسيون و بهداشتى بودن ابزارهاى ارتودنسى و كيفيت بالاى مواد مصرفى ارتودنسى موجب شده اين مجموعه تبديل به بهترين كلينيك ارتودنسى كرج شود.

ارتودنسى و جراحى فك ( ارتوسرجرى )

نوع دیگری از ارتودنسی وجود دارد که برای افراد دارای مشکل فکی درنظر گرفته می شود. این افراد بایستی جراح فک انجام دهند و انجام جراحی فک بدون ارتودنسی معمولاً توصیه نمی شود.

افراد نیازمند جراحى فك ،نیازمند ترکیبی از ارتودنسی و جراحی فک ( ارتوسرجرى يا جراحی ارتوگناتیک ) می باشند و كار آنها از یک سو با متخصص ارتودنسی و از سویی دیگر با جراح فک و صورت مرتبط می باشد.

انجام ارتودنسی پیچیده این افراد بایستی توسط متخصص ارتودنسی خوب و دوره دیده انجام شود.

دکتر فرزین اصلانی تنها فوق تخصص ارتودنسی در کرج و استان البرز می باشند که دوره فوق تخصصی ارتودنسی جراحی فک را در دانشكده دندانپزشكى شهيد بهشتى گذرانده اند و از تجربه کافی برای انجام این ارتودنسی جراحی فک برخوردار مى باشند.

بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس برای جراحی فک

در ادامه  مقاله قصد داریم با بحث روی ویژگی های یک متخصص ارتودنسی خوب کمک کنیم تا با آگاهی بتوانید بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس را انتخاب کنید.

 

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج و فرديس

 

ویژگی های یک متخصص ارتودنسی خوب به شرح ذیل می باشد:

یک متخصص ارتودنسی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کاری خود قرار دهد و در تمام مراحل درمانی تعهد کاری خود را نشان دهد.

برخورد خوبی با بیمار داشته باشد و توضیحات کامل بخصوص در مورد پيچيده ترين نوع ارتودنسى يعنى ارتوسرجری ( ارتودنسي جراحي فك ) را بصورت مداوم در اختیار بیمار بگذارد.

بتواند در طول مسیر نسبتاً طولانی درمان،منبعی قوی از توصیه ها و راهنمایی ها را در اختیار بیمار بگذارد.

در مورد ارتودنسى دندان كودكان با متخصص دندانپزشكى اطفال و در مورد ارتودنسى جراحى فك با جراحان فک و صورت مجرب همكارى و آشنایی داشته باشد و بتواند به بیمار (بر حسب مشکل خاص وی) متخصص دندانپزشكى كودكان و جراح فک و صورت مناسب را معرفی نماید.

در حرفه خود باتجربه باشد و مهمتر از همه دانش کافی درباره انواع ارتودنسی (بخصوص جراحی فک) را داشته باشد.

یک متخصص ارتودنسی خوب زمان لازم را برای معاینه و بررسی روند درمان بیمار می گذارد و در صورتی که فرد سوالی داشت به سوالات او پاسخ می دهد.

همانطور که اشاره شد دکتر فرزین اصلانی تنها بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس می باشند که موفق به گذراندن دوره فوق تخصص ارتودنسی جراحی فک شده اند. ایشان اولین وب سایت فوق تخصصی ارتودنسی جراحی فک را در ایران بنیاد گذاشته اند که منبع اطلاعاتی کامل برای آن دسته از بیماران می باشد که در جستجوی جراحی فک می باشند.دكتر ماندانا حجازى نيز به عنوان بهترين متخصص دندانپزشكى كودكان در انجام ارتودنسى پيشگيرى ( ارتودنسى دندان كودكان ) با ايشان همكارى دارند.

نحوه انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس

  • برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی جراحی فک می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید، همچنین برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی می توانید در گوگل جستجو نمایید.
  • پس از انتخاب متخصص ارتودنسی خوب درباره او تحقیق کنید و برای مشاوره به مطب او بروید.
  • در جلسه مشاوره درباره انتظارات تان از ارتودنسی كودكان،بزرگسالان یا جراحي فك با او صحبت کنید تا ارتودنتیست بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند.
  • برای اطمینان از انتخاب خود با بیمارانی که در کلینیک حضور دارند، صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را از انجام درمان نزد آن متخصص جویا شوید.
  • می توانید نمونه کارهای درمانی آن متخصص را درخواست کرده و مشاهده کنید.
  • برای مشاهده نمونه های درمانی دکتر فرزین اصلانی و دكتر حجازى می توانید به وب سایت ، اینستاگرام یا کانال تلگرام ایشان مراجعه کنید.

بهترين متخصص ارتودنسى فرديس

مشكلى كه براى ارتودنسى در فرديس وجود دارد اين است كه متخصص دندانپزشكى كودكان در فرديس مطب ندارد؛ كلينيك ارتودنسى ( مطب متخصص ارتودنسى ) نيز در فرديس داير نشده و جراح فك و صورت نيز در فرديس كرج مطب ندارد؛ازينرو براى درمانهاى ارتودنسى پيشگيرى طولانى مدت، درمان ارتودنسى پيچيده و تركيبى بخصوص ارتودنسى مخصوص به جراحى فك،به ساكنين فرديس توصيه مى شود كه از مراكز ارتودنسى كرج استفاده نمايند.

قیمت ارتودنسی در کرج چقدر می باشد؟

برخی از افراد برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی کرج و فردیس ، هزینه پیشنهادی توسط آن ارتودنتیست را ملاک انتخاب خود قرار می دهند که کار درستی نیست و بهتر است ملاک انتخاب خود را مهارت و تجربه ارتودنتیست قرار دهند.

باید گفت دکتر فرزین اصلانی درباره هزینه ارتودنسی جراحی فک مقاله جامعی تهیه کرده و در وب سایت خود قرار داده است که برای کسب آگاهی می توانید به آن مراجعه کنید.

با مراجعه به دکتر فرزین اصلانی برای ارتودنسی می توانید از ارتودنسی اقساطی در کرج و همچنين ارتودنسى ارزان در كرج برای درمان ناهنجاری های دندان و فک خود استفاده کنيد.

دکتر ماندانا حجازی
متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان - دارای بورد تخصصی، عضوو هیئت علمی دانشگاه

( ارتودنسی اطفال - فیشور سیلانت - فلوراید تراپی فضانگهدارها - روکش دندان شیری - عصب کشی دندان شیری دنـدانپزشکی تحت بیهـوشی)