متخصص دندانپزشکی اطفال کرج

متخصص دندانپزشکی اطفال کرج

متخصص دندانپزشکی اطفال کرج : دندان ها جزء مهم ترین عضوهایی است که در بدن وجود دارد به همین علت به والدین توصیه می شود برای اینکه کودک شان دارای دندان های سالم و زیبا در بزرگسالی باشد آن ها را به بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال ببرند تا به دندان های آن ها رسیدگی شود.

والدین به این نکته توجه داشته باشند که کودک خود را بهتر است برای درمان نزد یک متخصص دندانپزشکی اطفال ببرند چرا که یک دندانپزشک کودکان نحوه برخورد و دانش کافی در خصوص درمان های مخصوص کودکان را دارد و می تواند بهترین روش درمانی را برای او انتخاب کند.

همچنین به دلیل اینکه یک متخصص دندانپزشکی کودکان آموزش های لازم را در خصوص روانشناسی کودکان و نحوه برخورد با آن ها را دیده می تواند مانع از ترس و اضطراب کودک شود و او را برای درمان آماده نماید.

 

متخصص دندانپزشکی اطفال کرج

 

بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال کرج

والدین در خصوص درمان دندان های کودک خود بهتر است به دندانپزشکی که نزدیک محل سکونت آن ها است مراجعه کنند تا به راحتی بتوانند جلسات معاینه و درمان را به طور مرتب بروند و در صورت بروز مشکلات ناگهانی دهان و دندان دسترسی سریع به متخصص دندانپزشکی کودک خود داشته باشند.

دکتر ماندانا حجازی یکی از بهترین متخصصین دندانپزشک اطفال در کرج می باشند که پس از اتمام دوره دندانپزشکی با رتبه عالی در دوره تخصص دندانپزشکی اطفال پذیرفته شده و این دوره را با موفقیت سپری کرده است.

ایشان با دادن آزمون بورد تخصصی توانسته اند بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان خود را بگیرند و در حال حاضر به عنوان مدرس در دانشگاه و دندانپزشکی شبانه روزی کودکان در کرج فعالیت می کنند.

انتخاب متخصص دندانپزشکی کودکان در فردیس کرج

  • برای انتخاب یک متخصص دندانپزشکی اطفال در کرج راه های متفاوتی وجود دارد که از متداول ترین آن ها می توان به پرس و جو از دوستان وآشنایان و جستجو در گوگل اشاره کرد.
  • شما با مراجعه به وب سایت دندانپزشک اطفال مورد نظرتان می توانید درباره انها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.
  • همچنین می توانید برای مشاوره از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی با آن ها ارتباط برقرار کنید.
  • به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب دندانپزشک اطفال را به کودک خود بسپارید و به همین منظور او را به مطب دندانپزشک مورد نظر برده تا با او صحبت کند.
  • در صورتی که کودک دندانپزشک خود را انتخاب کند هنگام مراجعه و درمان رفتارهای غیر عادی نشان نمی دهد و کمتر دچار استرس و ترس می شود.

 

متخصص دندانپزشکی اطفال کرج

 

مرکز دندانپزشکی کودکان در کرج

  • یک مرکز یا درمانگاه دندانپزشکی کودکان کرج باید دارای چهار فضای مجزا باشد.
  • محیط دندانپزشکی باید به گونه ای باشد که کودک در آن جا احساس خستگی و کلافگی نکند به همین منظور توصیه می شود که اتاق انتظار کودکان جدا بوده و در آن از پوسترها و اسباب بازی های مورد علاقه کودکان استفاده شود.
  • اتاق انتظار کودکان باید از اتاقی که درمان و معاینه دندان انجام می شود فاصله داشته باشد تا صدای دستگاه باعث ترس کودک نشود.
  • همچنین یک مرکز دندانپزشکی کودکان باید دستگاه های مخصوص برای درمان کودکان خاص و ناتوان داشته باشد تا بتوان دندان آن ها را به راحتی و بدون اذیت شدن درمان کرد.

هزینه متخصص دندانپزشکی اطفال چقدر می باشد؟

هزینه درمان توسط متخصص دندانپزشکی کودکان با توجه دستمزد دندانپزشک کودکان ، نوع عارضه و روش درمان ، هزینه داروها و عکسبرداری و غیره تعیین می شود.

 

دکتر ماندانا حجازی
متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان - دارای بورد تخصصی، عضوو هیئت علمی دانشگاه

( ارتودنسی اطفال - فیشور سیلانت - فلوراید تراپی - فضانگهدارها - روکش دندان شیری - عصب کشی دندان شیری - دنـدانپزشکی تحت بیهـوشی)